تولید و مصرف کالای ایرانی ، اشتغال پایدار و رونق اقتصادی با خرید کالای ایرانی اقتصاد را توانمند کنیم استقبال از کالای ایرانی، اشتغال جوان ایرانی فردا را می سازیم با تولید و مصرف ملی کالای قاچاق ، تهدید سلامت، افزایش هزینه درمانی خرید کالای قاچاق فقط زیان اقتصادی نیست کالای قاچاق، ویرانگر رونق اقتصادی و سلامت خانواده امید به آینده با اندیشه ی تولید و مصرف کالای ایرانی حمایت از تولید و خرید کالای ایرانی ، تدبیر امروز ، امید آینده سود خرید کالای قاچاق برای بیگانگان است

[ امار بازدید سایت ]

سیدعباس صالحی با 242 رای موافق وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شد

سیدعباس صالحی با تعداد 242 رای موافق و 25 رای مخالف و 21 رای ممتنع، اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی را برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دوازدهم کسب کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر حسن روحانی  17 مرداد ماه در نامه ای به مجلس شورای اسلامی، سیدعباس صالحی را به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.
بنابراین گزارش پس از بررسی صلاحیت صالحی در مجلس، با تعداد 242رای، وی موفق به کسب رای اعتماد از سوی مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دوازدهم شد.
سیدعباس صالحی سیزدهمین امین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمهوری اسلامی ایران است.

اداره کل تبلیغات و اطلاع رسانی این موفقیت را به جناب آقای دکتر صالحی تبریک گفته و از خدای سبحان دوام توفیقات ایشان را مسئلت دارد.


يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶