کارگاه کاربرد اینفوگرافیک در تبلیغات و بازاریابی برگزار شد

تمایشگاه تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته در دومین روز کاری خود، کارگاه کاربرد اینفوگرافیک در تبلیغات و بازاریابی را تجربه کرد.

در دومین روز برپایی پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته، بازدیدگنندگان و علاقمندان به حوزه تبلیغات و بازاریابی علاوه بر حضور در سالن ها و غرفه های شرکت ها و موسسات تبلیغاتی، در کارگاه آموزشی "کاربرد اینفوگرافیک در تبلیغات و بازاریابی" شرکت کردند.

در نمایشگاه امسال، که براساس شعار حمایت از کالای ایرانی تشکیل شده، آخرین دستاوردها و محصولات جدید تبلیغاتی بومی سازی شده شامل قالب گروه های کالایی دستگاه های ملزوم چاپ، دستگاه های لیزر و حکاکی، سالنامه و سررسید، نرم افزار، استندهای تبلیغاتی، تابلوهای ال ایی دی و ... در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

گفتنی است؛ کانون ها و شرکت های تبلیغاتی همراه با تشکل های صنفی حوزه تبلیغات در کنار مجموعه هایی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان زیباسازی شهرداری تهران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تا پانزدهم دی ما سال جاری، دانش، تجربه و تولیدات خود را در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در معرض دید عموم قرار می دهند.

33_1

44_1


پنجشنبه ۱۳ دى ۱۳۹۷