تولید و مصرف کالای ایرانی ، اشتغال پایدار و رونق اقتصادی با خرید کالای ایرانی اقتصاد را توانمند کنیم استقبال از کالای ایرانی، اشتغال جوان ایرانی فردا را می سازیم با تولید و مصرف ملی کالای قاچاق ، تهدید سلامت، افزایش هزینه درمانی خرید کالای قاچاق فقط زیان اقتصادی نیست کالای قاچاق، ویرانگر رونق اقتصادی و سلامت خانواده امید به آینده با اندیشه ی تولید و مصرف کالای ایرانی حمایت از تولید و خرید کالای ایرانی ، تدبیر امروز ، امید آینده سود خرید کالای قاچاق برای بیگانگان است

[ امار بازدید سایت ]

با حضور محمدجعفر محمد زاده؛ دومین روز از نهمین همایش معاونان فرهنگی و کارشناسان تبلیغات استان‌ها آغاز شد

دومین روز از نهمین همایش معاونان فرهنگی و کارشناسان تبلیغات استان‌ها، با حضور محمد جعفر محمدزاده، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، ‌احسان‌اله حجتی مدیر کل دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی و جمعی از کارشناسان تبلیغات و معاونان فرهنگی ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلانی استان‌های کشور، آغاز شد.
امروز در این همایش، موضوع صدور مجوز و پروانه‌ فعالیت کانون‌های تبلیغاتی در کشور مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. روز گذشته نیز، این موضوع در دستور کار شرکت‌کنندگان در همایش قرار داشت.
رونمایی از سامانه "رصد تابلوهای سردر مغازه‌ها"، برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع "اهمیت اخلاق حرفه‌ای و رفتار سازمانی" و همچنین برگزاری نمایشگاه کتاب، از مهم‌ترین رویدادهای روز گذشته بود.
گفتنی است این همایش، ظهر امروز یکشنبه 17 شهریور ماه به کار خود پایان خواهد داد.يكشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۲