تولید و مصرف کالای ایرانی ، اشتغال پایدار و رونق اقتصادی با خرید کالای ایرانی اقتصاد را توانمند کنیم استقبال از کالای ایرانی، اشتغال جوان ایرانی فردا را می سازیم با تولید و مصرف ملی کالای قاچاق ، تهدید سلامت، افزایش هزینه درمانی خرید کالای قاچاق فقط زیان اقتصادی نیست کالای قاچاق، ویرانگر رونق اقتصادی و سلامت خانواده امید به آینده با اندیشه ی تولید و مصرف کالای ایرانی حمایت از تولید و خرید کالای ایرانی ، تدبیر امروز ، امید آینده سود خرید کالای قاچاق برای بیگانگان است

[ امار بازدید سایت ]

نهمین همایش معاونان فرهنگی و کارشناسان تبلیغات استان‌ها به کار خود پایان داد

نهمین همایش معاونان فرهنگی و کارشناسان تبلیغات استان‌ها پس از دو روز بحث و بررسی پیرامون موضوعات گوناگون در حوزه تبلیغات کشور، به کار خود پایان داد.
این همایش با هدف بررسی موضوعات، مسائل و مشکلات حوزه تبلیغات در روزهای 16 و 17 شهریور ماه در تهران برگزار شد. همچنین بحث و تبادل نظر پیرامون تسریع و تسهیل هر چه بیشتر و بهتر فرآیند صدور پروانه‌ و مجوز کانون‌های تبلیغاتی در استان‌های کشور در دستور کار این همایش قرار داشت.
بازآموزی قوانین و مقررات تبلیغات کشور و همچنین رفع مسائل و ابهامات در حوزه تبلیغات از دیگرمباحث مطرح شده در همایش معاونان فرهنگی و کارشناسان تبلیغات استان‌ها بود که با استقبال شرکت‌کنندگان مواجه شد.
این همایش با برگزاری جلسه پرسش و پاسخ کارشناسان تبلیغات و معاونان فرهنگی استان‌ها و مسئولان دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی عصر روز یکشنبه 17 شهریور ماه جاری به کار خود پایان داد.


يكشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۲