تولید و مصرف کالای ایرانی ، اشتغال پایدار و رونق اقتصادی با خرید کالای ایرانی اقتصاد را توانمند کنیم استقبال از کالای ایرانی، اشتغال جوان ایرانی فردا را می سازیم با تولید و مصرف ملی کالای قاچاق ، تهدید سلامت، افزایش هزینه درمانی خرید کالای قاچاق فقط زیان اقتصادی نیست کالای قاچاق، ویرانگر رونق اقتصادی و سلامت خانواده امید به آینده با اندیشه ی تولید و مصرف کالای ایرانی حمایت از تولید و خرید کالای ایرانی ، تدبیر امروز ، امید آینده سود خرید کالای قاچاق برای بیگانگان است

[ امار بازدید سایت ]

همزمان با روز ملی مبارزه با تروریسم برگزار می‌شود: دومین کنگره ملی "17000 شهید ترور"

دومین کنگره "17000 شهید ترور" همزمان با روز ملی مبارزه با تروریسم، 9 شهریور ماه سال جاری در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد.
این کنگره با هدف انتقال پیام «ایران قربانی تروریسم» به جامعه جهانی و ضرورت وجود عزم همگانی در این خصوص برگزار می‌شود. پس از انقلاب اسلامی، بر اثر جنایات گروهک‌های تروریستی بیش از 17000 نفر از اقشار گوناگون ملت ایران، شهید و هزاران نفر مجروح شدند. این آمار بیانگر مظلومیت ایران و نشان‌دهنده حقیقت تلخی است که ایران یکی از بزرگترین «قربانیان تروریسم» در دنیا است.
علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی این کنگره به نشانی الکترونیکی http://www.17000.ir/fa/ اطلاعات بیشتری در این باره به دست آورند.


شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴