تولید و مصرف کالای ایرانی ، اشتغال پایدار و رونق اقتصادی با خرید کالای ایرانی اقتصاد را توانمند کنیم استقبال از کالای ایرانی، اشتغال جوان ایرانی فردا را می سازیم با تولید و مصرف ملی کالای قاچاق ، تهدید سلامت، افزایش هزینه درمانی خرید کالای قاچاق فقط زیان اقتصادی نیست کالای قاچاق، ویرانگر رونق اقتصادی و سلامت خانواده امید به آینده با اندیشه ی تولید و مصرف کالای ایرانی حمایت از تولید و خرید کالای ایرانی ، تدبیر امروز ، امید آینده سود خرید کالای قاچاق برای بیگانگان است

[ امار بازدید سایت ]

بیست و نهمین کنفرانس بین‌المللی «وحدت اسلامی» برگزار می‌شود

بیست و نهمین کنفرانس بین‌المللی «وحدت اسلامی» نیمه اول دی ماه سال جاری، همزمان با گرامیداشت هفته وحدت، به همت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.
کنفرانس بین‌المللی «وحدت اسلامی»، هر سال با طرح یک موضوع در جهان اسلام، با هدف ایجاد زمینه‌های اتحاد و همبستگی جهان اسلام، هم‌فکری علما و اندیشمندان و نزدیک سازی دیدگاه‌های علمی و فرهنگی آنان در زمینه‌های فقهی، اصولی، کلامی، تفسیری و ... و نیز بررسی مسائل و مشکلات مسلمانان و ارائه راه‌حل‌های مناسب در موردآنها، برگزار می‌شود.
شایان ذکر است، بیست و هشتمین کنفرانس بین‌المللی «وحدت اسلامی» با عنوان "امت واحده اسلامی؛ چالش‌ها و راهکارها" سال گذشته برگزار شد.


سه شنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۴