تولید و مصرف کالای ایرانی ، اشتغال پایدار و رونق اقتصادی با خرید کالای ایرانی اقتصاد را توانمند کنیم استقبال از کالای ایرانی، اشتغال جوان ایرانی فردا را می سازیم با تولید و مصرف ملی کالای قاچاق ، تهدید سلامت، افزایش هزینه درمانی خرید کالای قاچاق فقط زیان اقتصادی نیست کالای قاچاق، ویرانگر رونق اقتصادی و سلامت خانواده امید به آینده با اندیشه ی تولید و مصرف کالای ایرانی حمایت از تولید و خرید کالای ایرانی ، تدبیر امروز ، امید آینده سود خرید کالای قاچاق برای بیگانگان است

[ امار بازدید سایت ]

کتابچه‌های ‌زیارت‌نامه پیامبر اعظم(ص) به استان‌های سراسر کشور ارسال شد

همزمان با اربعین حسینی و در آستانه فرا رسیدن سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام(ص)، ستاد گرامیداشت پیامبر اعظم(ص) برای برگزاری باشکوه و پرشور مراسم قرائت زیارت‌نامه حضرت رسول(ص)، کتابچه‌های حاوی این زیارت‌نامه را به استان‌های سراسر کشور ارسال کرد.
به گزارش دبیرخانه دائمی ستاد بزرگداشت پیامبر اعظم(ص)، مراسم قرائت زیارت‌نامه حضرت رسول(ص) دوشنبه 8  آذرماه همزمان با سالروز ارتحال پیامبر عظیم ‏الشأن اسلام(ص) و شهادت سبط گرامی ایشان امام حسن مجتبی(ع) در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
این مراسم با هدف ایجاد بستر مناسب برای رشد معنوی و تعظیم شعائر اسلامی و با هماهنگی نهادها و سازمان های مختلف و همراهی و مشارکت مردم مؤمن و خداجوی برای یازدهمین سال پیاپی برگزار می‏ شود.
گفتنی است‌ زیارت‌نامه رسول اکرم(ص)، همانند زیارت عاشورا از جمله زیارت‌نامه‌هایی است که اختصاص به زمان معینی نداشته و آحاد امت اسلامی می‌توانند در هر زمان و مکانی  با قرائت این زیارت‌نامه از فیوضات آن بهره‌مند شوند.
برای دسترسی به متن زیارت‌نامه رسول گرامی اسلام(ص) می‌توانید اینجا و برای مشاهده نسخه صوتی و تصویری زیارت‌نامه نیز می‌توانید اینجا کلیک کنید.


چهارشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۵