تولید و مصرف کالای ایرانی ، اشتغال پایدار و رونق اقتصادی با خرید کالای ایرانی اقتصاد را توانمند کنیم استقبال از کالای ایرانی، اشتغال جوان ایرانی فردا را می سازیم با تولید و مصرف ملی کالای قاچاق ، تهدید سلامت، افزایش هزینه درمانی خرید کالای قاچاق فقط زیان اقتصادی نیست کالای قاچاق، ویرانگر رونق اقتصادی و سلامت خانواده امید به آینده با اندیشه ی تولید و مصرف کالای ایرانی حمایت از تولید و خرید کالای ایرانی ، تدبیر امروز ، امید آینده سود خرید کالای قاچاق برای بیگانگان است

[ امار بازدید سایت ]

درس عاشورا درس زندگیست

چند روزی‌ست که نوای طبل و دهل از هر کنج و خلوتی به گوش می‌رسد. تکیه‌ها برپا شده و شور تمام شهر را  فرا گرفته است.دل‌ها آماده می‌شوند تا خود را به محرم بسپارند و در دریای دلدادگی حسین(ع) غرق ‌شوند.
محرم است که از راه می‌رسد تا لحظه‌هایمان رنگ و بوی عاشقی گیرد...
روزهای  «یا حسین» و «یا ابالفضل» رسیده‌اند؛ روزهایی که پرچم‌های سبز و سیاه برافراشته می‌شود و کودکان به حرمت شش ماهه حسین‌بن‌علی(ع) لباس سفید بر تن،‌ چفیه و سربند سبز بر سر،‌ آب و شیر گرم تقسیم می‌کنند...
محرم‌الحرام از راه رسیده است؛ ماهی که در آن دلبستگی و همبستگی‌ عاشقان حسین، شهر را مملو از عطر خوش خدا می‌کند و جان را در صفای روزها و شب‌های پر شورش جلا می‌بخشد.
ماه خون خداست. باید از تمام روزمرگی‌ها دست شست و به یاد آورد واقعه‌ای عجیب را که هنوز پس از قرن‌‌ها، قلب تاریخ را ملتهب می‌سازد و جان عالم را به تپش می‌اندازد. واقعه‌ای که شیعه را معنا و اسلام را آبرو می‌بخشد.
محرم! ماهی که در دل خویش «تاسوعا» و «عاشورا» نهفته دارد و در آن شیفتگان اهل بیت(ع) بر مظلومیت خاندان نبوت، اشک‌ریزان خواهند بود.
محرم، آغاز حرکتی خدایی‌ست که تفکر و تعبد در آن تازه ‌می‌شود...
زمان بر طلوع واقعه کربلا چرخیده است تا بار دیگر تواضع در برابر حق و صبر بیاموزیم...
چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۶