تولید و مصرف کالای ایرانی ، اشتغال پایدار و رونق اقتصادی با خرید کالای ایرانی اقتصاد را توانمند کنیم استقبال از کالای ایرانی، اشتغال جوان ایرانی فردا را می سازیم با تولید و مصرف ملی کالای قاچاق ، تهدید سلامت، افزایش هزینه درمانی خرید کالای قاچاق فقط زیان اقتصادی نیست کالای قاچاق، ویرانگر رونق اقتصادی و سلامت خانواده امید به آینده با اندیشه ی تولید و مصرف کالای ایرانی حمایت از تولید و خرید کالای ایرانی ، تدبیر امروز ، امید آینده سود خرید کالای قاچاق برای بیگانگان است

[ امار بازدید سایت ]

نشست معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی با کارکنان اداره کل تبلیغات و اطلاع رسانی :

نشست معاون امور مطبوعاتی  و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی با کارکنان اداره کل تبلیغات و اطلاع رسانی
دکتر محمد سلطانی فر معاون امور مطبوعاتی  و اطلاع رسانی  به همراه دکتر حجتی مشاور اجرایی معاونت مذکور ، صبح روز شنبه 8 اردیبهشت ماه در اداره کل تبلیغات واطلاع با کارمندان این اداره دیدار و گفتگو کردند.
دکتر محمد حیدری، مدیر کل تبلیغات واطلاع رسانی ضمن خیر مقدم، برگزاری این قبیل نشست ها  را بسیار مثبت دانست   و به معرفی بخش های از فعالیت های  این  اداره  کل پرداخت .
در ادامه این نشست همه کارکنان ضمن  خوش آمدگویی  و معرفی خود ، گزارش مختصری  از اقدامات وفعالیت های بخش مربوطه را همراه با مشکلات موجود بیان کردند .
دکتر محمد سلطانی فر  پس از شنیدن صحبتهای  همگان  در ادامه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، از برگزاری چنین نشست های ابراز خرسندی  کرد و اعلام نمود باید در حوزه تبلیغات تحولی عظیم ایجادکنیم و فعالیت های  این اداره کل باید گسترده تر شود .
معاون مطبوعاتی گفت : باید در حوزه تبلیغات درفضای مجازی جدی تر تلاش کنیم و نگاه حرفه ای تر به کارتبلیغات داشته باشیم.
در پایان دکتر سلطانی فر خبر از تهیه پیش نویس تاسیس  اتحادیه  کانون های آگهی و تبلیغاتی داد  واعلام کرد با تشکیل این اتحادیه   و  واگذاری اختیارات بیشتر به بخش خصوصی کارها اصولی تر انجام می گیرد و در ضمن نظارت عالیه از سوی وزارت فرهنگ وارشاد  انجام می گیرد       


شنبه ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۷