تولید و مصرف کالای ایرانی ، اشتغال پایدار و رونق اقتصادی با خرید کالای ایرانی اقتصاد را توانمند کنیم استقبال از کالای ایرانی، اشتغال جوان ایرانی فردا را می سازیم با تولید و مصرف ملی کالای قاچاق ، تهدید سلامت، افزایش هزینه درمانی خرید کالای قاچاق فقط زیان اقتصادی نیست کالای قاچاق، ویرانگر رونق اقتصادی و سلامت خانواده امید به آینده با اندیشه ی تولید و مصرف کالای ایرانی حمایت از تولید و خرید کالای ایرانی ، تدبیر امروز ، امید آینده سود خرید کالای قاچاق برای بیگانگان است

[ امار بازدید سایت ]

جشنواره بین المللی برترین های تبلیغات ایران

اولین جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره بین المللی برترین های تبلیغات ایران روز یکشنبه 27-3-97 در دفتر کار دکترمحمد سلطانی فر معاون محترم امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی و با حضور دکتر محمد حیدری مدیر کل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی و سایر اعضائ شورا برگزار شد.

اولین جلسه شورای با ترکیب مدیران رسانه و مسئولان کانون های آگهی و تبلیغات با هدف تعامل بیشتر بین این شورا در سال حمایت از کالای ایرانی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی، در این جلسه دکتر سلطانی‌فر بر ضرورت برگزاری چنین جشنواره هایی در فضای اقتصاد و فرهنگ کشور تاکید و خواهان توجه ویژه جشنواره به کارگاه های آموزشی و استفاده از فضای مجازی و اهمیت تبلیغات در شبکه های اجتماعی توسط دست اندر کاران این حوزه شد.

همچنین دکتر سلطانی‌فر بر اهمیت استفاده از آخرین دستاوردهای تبلیغات دنیا و ارایه آن توسط جشنواره های مرتبط تاکید کرد.

دکتر محمد حیدری مدیر کل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی نیز گزارشی از سیر مراحل درخواست و طرح جشنواره و انطباق آن با استانداردهای داخلی به اعضای جلسه ارائه نمود.

2

سپس آقایان رنجبران مدیر کل روابط عمومی سازمان صدا و سیما، صادقی نماینده تام‌الاختیار سازمان زیبا سازی شهرداری تهران، دکترمحمود دهقان، دوخته چی زاده و جنانی نماینده انجمن صنفی شرکت‌های آگهی و تبلیغات ایران نیز به ارایه نقطه نظرات خود پرداختند. در جمع بندی اولین جلسه شورای سیا‌ست‌گذاری جشنواره مقرر شد که دکتر محمد حیدری مدیر کل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی بعنوان قائم مقام شورای سیاست‌گذاری، امور جشنواره را هدایت و از حمایت و مساعی همه دستگاه های ذیربط استفاده لازم را بعمل آورند.

همچنین مقرر گردید که جشنواره به‌مدت سه روز؛ از تاریخ 1 الی سوم آبان 1397 برگزار شود.

عکس های اولین جلسه ستاد حمایت از تبلیغات کالاهای داخلی را اینجا ببینید


شنبه ۰۲ تير ۱۳۹۷