تولید و مصرف کالای ایرانی ، اشتغال پایدار و رونق اقتصادی با خرید کالای ایرانی اقتصاد را توانمند کنیم استقبال از کالای ایرانی، اشتغال جوان ایرانی فردا را می سازیم با تولید و مصرف ملی کالای قاچاق ، تهدید سلامت، افزایش هزینه درمانی خرید کالای قاچاق فقط زیان اقتصادی نیست کالای قاچاق، ویرانگر رونق اقتصادی و سلامت خانواده امید به آینده با اندیشه ی تولید و مصرف کالای ایرانی حمایت از تولید و خرید کالای ایرانی ، تدبیر امروز ، امید آینده سود خرید کالای قاچاق برای بیگانگان است

[ امار بازدید سایت ]

ماه محرم ماه درس گرفتن از آزادی و ایثار است:فرا رسیدن ماه محرم را به عزادارن راستینش تسلیت عرض میکنم

مرغ دل حسرت زده شیدای حسین است

سرمایه ی ما مشق الفبای حسین است

عالم همه محو گل رخسار حسین است

ذرات جهان در عجب از کار حسین است

ماه محرم نخستین ماه تقویم اسلامی (هجری قمری) و به اعتقاد مسلمانان از جمله ماه‌های حرام است. در ماه محرم شیعیان جهان سیاه پوش می‌شوند و در غم شهادت امام حسین (ع) و یارانش به سوگ می‌نشینند.

در سرزمین‌های اسلامی و به خصوص ایران اولین باری که عزاداری برای امام سوم شیعیان مرسوم شد در سالگشت حادثه عاشورا در زمان حکومت خاندان آل بویه بود.

محرم و عاشورا

محرم ماهی است که عدالت در مقابل ظلم و حق در مقابل باطل قیام کرده، و به اثبات رسانده است که در طول تاریخ، همیشه حق بر باطل پیروز شده است.

محرم ماهی است که به وسیله سید مجاهدان و مظلومان اسلام زنده شده، و از توطئه عناصر فاسد و رژیم بنی امیه، که اسلام را تا لب پرتگاه برده بودند، رهایی بخشید.

با حلول ماه محرم، ماه حماسه و شجاعت و فداکاری آغاز شد. ماهی که خون بر شمشیر پیروز شد. ماهی که قدرت حق، باطل را تا ابد محکوم «و داغ باطله » بر جبهه ستمکاران و حکومت‌های شیطانی زد.

ماهی که به نسل‌ها در طول تاریخ، راه پیروزی بر سر نیزه را آموخت. ماهی که شکست ابر قدرت‌ها را در مقابل کلمه حق، به ثبت رساند..

السلام علیک یا أباعبدالله

وعلی الارواح التی حلت بفنائک

علیکم منی جمیعا

سلام الله أبدا مابقیت و بقی اللیل و النهار

ولاجعله الله آخر العهد منی لزیارتکم

السلام علی الحسین

و على علی بن الحسین

و على أولاد الحسین

و على أصحاب الحسین

innn_1


دوشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۷