تولید و مصرف کالای ایرانی ، اشتغال پایدار و رونق اقتصادی با خرید کالای ایرانی اقتصاد را توانمند کنیم استقبال از کالای ایرانی، اشتغال جوان ایرانی فردا را می سازیم با تولید و مصرف ملی کالای قاچاق ، تهدید سلامت، افزایش هزینه درمانی خرید کالای قاچاق فقط زیان اقتصادی نیست کالای قاچاق، ویرانگر رونق اقتصادی و سلامت خانواده امید به آینده با اندیشه ی تولید و مصرف کالای ایرانی حمایت از تولید و خرید کالای ایرانی ، تدبیر امروز ، امید آینده سود خرید کالای قاچاق برای بیگانگان است

[ امار بازدید سایت ]

رونمایی کتاب نمایشگاه تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته

ستاد برگزاری نمایشگاه تبلیغات اعلام کرد، کتاب پانزدهمین نمایشگاه بین­المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته رونمایی می­شود.

این کتاب که حاوی اطلاعات شرکت­های تبلیغاتی شرکت‏کننده، معرفی نمایشگاه و توانمندی‏های آن است، اطلاعات لازم درباره نمایشگاه و مشارکت­کنندگان را دراختیار بازدیدکنندگان، علاقمندان و فعالان این عرصه قرار می‌دهد.

نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی هر سال با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می­شود و فعالان تبلیغات از حوزه‏های مختلف چاپی، محیطی، هدایا و ... در آن حضور دارند.

این کتاب از روز آغاز نمایشگاه در اختیار بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت و از این طریق بازدیدکنندگان با شرکت­های حاضر در نمایشگاه و زمینه فعالیت آنها آشنا خواهند شد.

پانزدهمین دوره نمایشگاه بین­المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته از 12 تا 14 دی برگزار می­شود و فعالان صنعت تبلیغات سراسر کشور را با هدف ارائه تجارب تخصصی و حرفه‌ای تبلیغات در کنار حضور شرکت­های تبلیغاتی خارجی، گرد هم آورده است.


شنبه ۰۸ دى ۱۳۹۷