تولید و مصرف کالای ایرانی ، اشتغال پایدار و رونق اقتصادی با خرید کالای ایرانی اقتصاد را توانمند کنیم استقبال از کالای ایرانی، اشتغال جوان ایرانی فردا را می سازیم با تولید و مصرف ملی کالای قاچاق ، تهدید سلامت، افزایش هزینه درمانی خرید کالای قاچاق فقط زیان اقتصادی نیست کالای قاچاق، ویرانگر رونق اقتصادی و سلامت خانواده امید به آینده با اندیشه ی تولید و مصرف کالای ایرانی حمایت از تولید و خرید کالای ایرانی ، تدبیر امروز ، امید آینده سود خرید کالای قاچاق برای بیگانگان است

[ امار بازدید سایت ]

شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تسلیت باد

بی روی دل آرای فاطمه شمع علی تا سحر می‌سوزد

شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تسلیت باد

شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ازجمله غم‌انگیزترین و تأثیرگذارترین واقعه‌های طول حیات شیعی بوده است. واقعه شهادت حضرت زهرا (س) اندک زمانی پس از رحلت پیامبر اکرم (ص) رخ داد.

جمادی‌الاول به نیمه رسیده و «فاطمیه» از راه می‌رسد، عاشقان و ارادتمندان اهل‌بیت(ع) پرچم‌های سیاه، بر فراز خانه‌ها و تکایا برافراشته تا تسلایی باشند بر دل بی‌قرار تنها بازمانده خاندان پاکان؛ دل یوسف فاطمه (س)؛ مهدی صاحب‌الزمان(عج).

سلام بر غمگین‌ترین روایت معصومیت که جان علی (ع) را با خود برد، غم را بر رخسار مهسای زینب (س) جاودانه کرد، موسم تنهایی حسن (ع) شد و طلیعه عاشورا در غم هجران او با سرنوشت حسین (ع) عجین شد...

اینک زمان دلدادگی‌ست؛‌ ما پابند عنایت بانویی هستیم که آرامگاهی ندارد و مسکین شفاعت دردانه نبوتیم که در هجران صحن و سرایش سر بر سجده معبود می‌نهیم. همو که چون نیلوفر ساقه شکسته از گلستان معصومیت چیده شد و تا لحظه ظهور منجی عالم، عطر ناب مزارش هر فاطمیه در فضا می‌پراکند.

فاطمه (س) یک زن بود، آنچنان که اسلام می‌خواهد. مظهر یک دختر در برابر پدرش، مظهر یک همسر برابر شویش، مظهر یک مادر برابر فرزندانش و مظهر یک «زن مبارز و مسئول» در برابر زمان و سرنوشت جامعه اش؛ درود بیکران خداوند بر فاطمه (س) که بهجت قلب و نور چشم رسول (ص) و عزیزترین انسان‌ها در پیشگاه او بود؛ وجودی که نور پیامبر (ص) سراسر او را احاطه نموده بود و از جهت شبیه ترین مردم در رفتار و کردار به رسول خدا (ص) بود.

سلام خدا بر فاطمه (س)، یگانه بانوی معصوم عالم؛ آن لحظه که گام بر خاک نهاد و آن دم که از دنیا چشم فرو بست و آن لحظه که در نگاه فرزند موعودش (عج) تجلی می‌یابد.


شنبه ۲۹ دى ۱۳۹۷